Mačkáš nebo skládáš? Aneb co o tobě prozradí tvé (zlo)zvyky?

16. prosince 2007 v 15:27 |  Testy
1) Zmačkáš toaletní papír, než ho použiješ, nebo ho poskládáš?
A) Mačkám B) Skládám
2) Necháváš šampon nebo sprchový gel po použití vždycky otevřený?
A)Ano!Uzávěr je většinou otevřený. B)Ne!Uzávěr vždycky automaticky zavírám.
3) Namáčíš si zubní kartáček, než na něj dáš pastu?
A) Ano B) Ne
4) Na kolik západů zamykáš dveře domu nebo bytu?
A) na jeden B) na dva C) Vůbec
5) Přes které rameno nosíš tašku?
A) Levé B) Pravé
6) Jak si oblékáš podprsenku nebo vrchní díl plavek?
A) Nejdřív obléknu ramínka, potom zapnu podrpsenku na zádech. B) Nejdříve zapnu, potom celé otočím a nakonec nasadím ramínka.
Jak jsi dopadl(a):
Toaleťák:
Utrhnout, zmuchlat, použít a hotovo. Hlavně, že je to rychlovka, "Muchlači" jsou netrpělivý a vyhýbají se hádkám. "Skládači" mají zase ve včem rádi pořádek. Když má být problém smeten ze světa, tak jendou provždy.
Sprcháč:
Zase jsi zapomněl(a) zavřít šampón nebo sporcháč? Stojíš sice ještě nahá(ý) ve sprše, myšlenkami jsi už ale úplně jinde. Znaená to, že jsi snílek a máš hlavu plnou bláznivých nápadů. "Zavírač" má naopak rád ve všem pořádek, myslí vždycky pár kroků dopředu a umí skvěle plánovat.
Zubní pasta:
Honem voda, šup pastu na kartáček a hotovo. Proč to děláš? Protože ti to tak přijde rychlejší. Také u tebe jde všechno jako po másle. Většinou se dokonce i snadno zamiluješ a odmiluješ. Úplně jinka to mají "suché čističky:-)" Než se doopravdy zamilují, trvá jim to delší dobu. Jejich city jsou pak ale o to silnější.
Zamykání dveří:
Domovní dveře jsou symbolem tvé duše a tvých citů. Tady platí pravidlo: čím důkladněji je zamkneš a tím více zabezpečíš, tím opatrnější jsi také, co se týče důvěřivosti. Jen tak lehce neotvíráš své srdce, protože tě to tak dělá zranitelnější a ten pocit si necháš ráda ujít, navíc tajemné holky jsou žádanější.
Taška:
Na kterém rameni nosíš tašku nebi baťoh? Pokud na levém, znamená to, že jsi celkem akční a máš plno zajímavých nápadů. Jsi zvědavá, chceš mít o všem přehled, jsi ráda v centru dění. nebo jsi spíš "pravák/pravačka"? Potom jsou tvé silné stránky v oblasti citů. Jsi velkorysá, dobrosrdečná a kamarádská.
Oblékání podprsenky:
Navlékáš jako první ramínka? Znamená to, že i v každém vztahu jdeš tou nejjednosušší cestou. máš ráda upřímnost a jsi ke všem otevřená. Kdo jsi podrpsenku nejprve zapne a potom teprve navleče ramínka, řídí se spíš heslem: Proč to udělat jendodušše, když to jde složitě? Nejrychleší cesta často přiáší i riziko. A toho se trochu bojíš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.