Mejdan roku z Václaváku 2007!!!

31. prosince 2007 v 16:43 |  Silvestr
Končí rok 2007! A tak se vše připravuje na silvestrovské oslavy. Na Nově chystají zábavu z pražského Václavského náměstí nejen s Romanem Ondráčkem a Milošem Pokorným! MediaShow - nejžhavější tipy o digitální televizi
Vloni to byl experiment. Letos si to TV Nova chce zopakovat znovu.
Přestože je známo, že silvestrovský program žádné televizi nevydělá - jde hlavně o prestiž.
Unikátní silvestrovská supershow Mejdan roku z Václaváku se uskuteční v pondělí 31. prosince 2007. Slavit se bude v přímém přenosu na pražském Václavském náměstí.
Slibovány jsou přední hvězdy českého showbyznysu a osobností TV Nova.
A jaký bude průběh? Víme to!
S tím, jak se podobná show připravuje, se my - diváci Novy, seznámíme již během dne. Tvůrci připravují pět přímých vstupů. Ty v televizním programu najdeme pod názvem Silvestrovský Václavák. Průvodcem bude moderátorka Snídaně s Novou, Klára Doležalová.
Ta večer předá "moderátorské žezlo" Romanu Ondráčkovi a Miloši Pokornému alias Těžkému Pokondru!
Ti ve 20.00 hodin rozjedou Mejdan roku z Václaváku.
V přímém přenosu hudební show z Václavského náměstí zazpívá největší hity řada hvězd: Karel Gott, Helena Vondráčková, Ewa Farna, Gipsy.cz, Dan Bárta, Lucie Vondráčková, Václav Neckář, Petr Kolář, Petr Muk, Miroslav Žbirka, Wanastowi Vjecy, Marie Rottrová, Věra Špinarová, Michal David, Michal Hrůza, Lenka Dusilová, Josef Vojtek, Petr Bende, 4TET, Ilona Csáková, Monika Absolonová, Petr Spálený, Lou Fanánek Hagen, Pražský výběr, Rock´n´roll Band Marcela Woodmana a další.
V "přestávkách" mezi přímými vstupy je pro televizní diváky Novy pod názvem Humor na scénu! připravena řada zábavných scének. Ty byly natočeny v pražském Divadle Pallace.
Koho uvidíme? Třeba Milana Pitkina, Václava Vydru, Janu Paulovou, Luďka Sobotu, Adélu Gondíkovou, Jaroslavu Obermaierovou, Patrika Hezuckého, Jitku Asterovou, Bořivoje Navrátila, Janu Bouškovou, Josefa Poláška, Petra Jablonského, Petra Martináka a další. Pořad moderují Dalibor Gondík a Otakar Brousek ml.
VIDEO: Mejdan roku z Václaváku 2007
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.